Waldorfi lubadus ▶️ ⏹

THE WALDORF PROMISE, United States, 2004

Lapsed, kes armastavad õppida, saavad õpilasteks, kes saavutavad.

"Waldorfi lubadus" on CINE Golden Eagle Award-ga pärjatud dokumentaalfilm, mis uurib kaheksat USA riikliku kooli, kus rakendatakse waldorfpedagoogikat. Tänapäeval on väga oluline, et igal õpilasel oleks võimalus saada parim haridus juba põhikoolis. Waldorf meetod suudab läbikukkunud õpilase muuta edukaks ja õpihimuliseks lapseks.

1998 aastal jõudis see dokuemntaalfilm esmakordselt avalikkuse ette ning saavutas positiivse vastuvõtu mitmete koolitajate seas. Seda on tänaseks kasutatud õppematerjalina paljudes õppeasutustes ning kogunud populaarsust ka lastevanemate hulgas. Eric Stacey (filmi autor) toob selles filmis esile nähtuse, kus sarnaselt mõtlevate inimeste kogukond on võimeline saavutama suurepäraseid tulemusi riiklikes koolides, võttes kasutusele waldorfpedagoogika. Ja kui see on võimalik Ühendriikides siis on see võimalik ka siin...

"Iga lapsevanem, õpetaja ja tulevane lapsevanem, kes soovib rikastada oma õppemetoodikat, võiks vaadata seda filmi." - Margaret Wheatley, Ed.D.