Vee sõnumid VABA

MESSAGES FROM WATER, Japan, 2004

Treiler

Mis oleks, kui selguks, et vesi, meie elu põhi element, on tundlik meie mõtetele? Kas see tähendab, et inimteadvus on vorminud evolutsiooni ja võib teha seda ka praegu?

Masaru Emoto alustas oma vee-uuringuid 1990-ndatel, mil kohtus dr Lee Lorenzeni, biokeemikuga Berkeley ülikoolist Californias - kellest saigi sestpeale vee-uurija, arendanud välja mh "mikro-kobar vee". Lorenzen tutvustas Emotole magnetresonantsanalüsaatorit, loodud homöopaatiliste uuringute tarvis.

Oma uuringute kestel hakkas Emoto tundma huvi vee kvaliteedi vastu, millega ta tööta, ning kuidas see mõjub tervisele. Selle üle mõlgutledes sattus ta juhuslikult raamatule, mis sisaldas 50 küsimust ja vastust. Iseäranis kerkis esile üks neist: "Kas kõik lumehelbed on ühesama kujuga?" Vastus oli eitav. Lund on sadanud meie planeedil juba sadu miljoneid aastaid ja siiski on iga lumehelves erisugune.

Sestpeale hakkas Emoto tekitama veekristalle ja neid mikroskoobi all pildistama. Kiirfotograafia abiga avastas ta, et külmutatud vee kristallid kajastavad muutusi, mis vastavad neile suunatud kontsentreeritud mõtetele. Ta leidis, et puhtas allikavees, samuti vees, millele on öeldud või näidatud armastavaid sõnu, moodustuvad imekaunid keerukad harmoonilised lumehelbesarnased ja säravad kristallistruktuurid; saastunud vees aga ja vees, millele oli saadetud negatiivseid mõtteid, tekkisid ebamäärased, ebasümmeetrilised ja tuhmid kujutised. Võttes arvesse, et nii inimeste kui ka maakera peamiseks koostisosaks vesi, soovib autor rõhutada, et me kõik saame tervendada iseennast ja ümbritsevat keskkonda.

Filmis on lühidalt kokku võetud tema töö algus veekristallide uurimisel - kuni selle erinevate tulemusteni. Katseid tehakse nii kraani-, jõe- kui ka puhta allikaveega ning jälgitakse vee käitumist vastuseks muusikale, verbaalsele kui ka kirjakeelele...

Eesti keeles on ilmunud Masaru Emoto raamatud "Vee sõnumid" ja "Vee varjatud sõnumid" (Tuul & Nool OÜ).

Masaru Emoto - I.H.M. General Institute´i president. Ta sündis 1943 aastal Yokohama linnas ning lõpetas Yokohama Linnaülikooli humanitaarteaduskonna rahvusvaheliste suhete alal.

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga