Vaimne reaalsus - teekond iseenda juurde ▶️ ⏹ ⏹

SPIRITUAL REALITY - JOURNEY WITHIN, India, 2005

No video selected.

“Vaimne reaalsus” kutsub Sind ainulaadsele reisile, mis võib muuta Su elu, rikastada Sind, teha Sind teadlikumaks ja õnnistatumaks. “Vaimne reaalsus” on programm meditatsioonist ja seeläbi omandatud kogemustest.

“Vaimse reaalsuse” video selgitab meditatsiooni protsessi ja kõrgemaid teadvuseseisundeid ning nendega seonduvaid mõisteid nagu Kolmas silm, Astraalrännakud, Nirvaana, Vaimu teadmised, Elu pärast elu, Valgustatuse seisund ja Kosmiline energia - mis on kogu meie olemise Allikaks ning ühendab kõiki ja kõike.

Ei oska nimetada ühtki eelnevat filmi, milles spirituaalsed tõed oleksid edasi antud sedavõrd heas visuaalses vormis. Vaimse reaalsuse meditatsiooni video selgitab väga hästi nii meditatsiooni sisulist kui ka vormilist poolt. Läbi suurepärase animatsiooni visualiseeritakse protsesse, mis toimuvad mediteerimise ajal ja muutunud teadvuse seisundis.

Kogu loodud maailmas oleme üks väike loominguaspekt. Igaüks meist on otsimas head tervist, rahu, tarkust, rikkust, harmooniat ja üle kõige õnnelikku ning õnnistatud elu kõigil meile antud ajahetkedel ja olukordades. Paljud püüavad kogu hingest jõuda sellisesse seisundisse, samas paljud kahtlevad, kas see on ikka täielikult saavutatav? Lühike vastus võiks kõlada: Jah, see on saavutatav. Vaja on mõista kosmilist energiat ning iseennast.