Vaikuse toomine igapäevaellu ▶️

BRINGING STILLNESS INTO EVERYDAY LIFE, Canada, 2004

Eckhart Tolle (sündis 1948 Saksamaal) on kaasaja populaarsemaid vaimseid kirjanikke. Tema lihtsad ja mittesektantlikud kirjutised on avaldanud positiivset mõju ning leidnud sooja vastuvõtu üle maailma. Tolle sündis ja elas kuni 13-aastaseks saamiseni Saksamaal. Seejärel elas ta koos isaga Hispaanias, kuni 19-aastasena kolis Inglismaale. 13-aastaselt keeldus ta formaalse haridustee jätkamisest, kuid sellest hoolimata lõpetas Londoni Ülikooli kõrgeimate hinnetega.
Eluaeg teda vaevanud depressioonid tipnesid 29-aastaselt, umbes samal ajal kui ta sai Cambridge'i ülikooli uurimisstipendiumi, müstilise kogemusega. Kuigi ta ei ole olnud ühegi vaimse liikumise järgija, on talle lähedased olnud Bo Yin Ra, Jiddu Krishnamurti ja Ramana Maharshi teosed.
Oma loengutes ja kirjutistes rõhutab ta väge, mis tuleneb käesolevale hetkele tähelepanu pööramisest ning seda, kui väeti on muretseda möödaniku pärast või karta tulevikku. Praegune on kõik, mis meil tegelikult on ning teadlikult siinses kohalolek on parim viis tuleviku potentsiaali realiseerida. Praeguses olek viib ka teadvuse mõistusest kaugemale. Selline teadlikkus võimaldab vabaneda "valukehast," mis on tekkinud teadvuse identifitseerumisel mõistuse, keha ja egoga. Praegu elab Tolle Kanadas, Briti Columbias, Vancouveris.

Avasta saladused kuidas tuua meelerahu oma igapäevaellu. Sunduslik mõtlemine ja oma isikliku ajalooga samastamine on muutunud harjumuspäraseks. Õpi lahti laskma kompulsiivsest mõtlemisest ja oma "loost" - kes sa arvad end olevat. Alusta elamisega olles iseenesest teadlik - kohalolek, mis on sinu tegelik olemus. See video-seminar avaldab praktilisi näpunäiteid sisenemaks vaikuse kohaloleku välja.

Mis on praegu?

Tingimuslikkusest väljaastumine igavesse elu hetke.

Kuidas olla selles maailmas aga mitte samastada ennast sellega?

Tarkus tõuseb sealt, kus pole mõtteid. Sisene oma vaikuse ruumi.

Tarkus saab sinu juurde tulla ainult siis, kui sisened mõttevabasse mõõtmesse – vaikusse.

Kommentaarid (1)

  • Tarmo Vahtra

    Tarmo Vahtra

    22 Mai 2020 at 22:11 |
    Väga tõhus, aitäh!

    reply

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2021
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga

Liitu teadliku lapsevanema seminari sõnumite listiga