Väike hing ja päike ▶️

THE LITTLE SOUL & THE SUN, United States, 2008

No video selected.

Miks heade inimestega halvad asjad juhtuvad?

Animatsioonfilm "Väike hing ja päike" põhineb tuntud raamatusarja "Jutuajamised Jumalaga" autor Neale Donald Walschi samanimelisel raamatul.

Kui noor koolipoiss puutub kokku kiusajaga, paneb see teda mõtlema - miks heade inimestega halvad asjad juhtuvad ja mida andestamine üldse tähendab. Ja kui tema ema räägib ühe loo väikesest hingest, kes esitas sama küsimuse Jumalale, koorub sellest imetore mõistulugu, mis on tõeliselt tähendusrikas meie kõigi jaoks - kas oleme noored või lihtsalt südames noored.

Väike hing, kes on relvastatud armastava südamega ja uudishimust haaratuna, kavatseb õppida elu tõelist õppetundi ja kuidas ületada aeg-ajalt maapealseid esilekerkivaid takistusi. Film kutsub sind Väikese hinge, Õnneliku hinge ja Sõbraliku hinge unikaalsesse maailma, kui nad on avastamas uusi ideid, mõtteid ja tundeid ning nautimas imepärast jutuajamist Jumalaga.