Tajumiste bioloogia, Muutuste psühholoogia - terviku loomine (2 video)

The Biology of Perception *** The Psychology of Change - Piecing it all together, United States, 2001

Treiler

No video selected.

Rakubioloog Bruce Lipton ja psühholoog Rob Williams on uue paradigma pioneerid, muutes traditsioonilisi vaateid bioloogiale ja psühholoogiale. Nende teooria põhineb praktikal, mis liidab üheks füüsilise ja metafüüsilise maailma. Nii Lipton kui ka Williams heidavad valgust müütidele elu toimimisest, millele kehtiv teaduslik arusaam suuremalt jaolt tugineb ning pakkuvad loogilisi, teaduslikke ja praktilisi lahendusi, et mõista ning rakendada neid revolutsioonilisi uusi ideid... Seminarid loovad ühtse arusaamade terviku ning annavad mõista, et lahutamatu mõistuse ja keha olemus on omavahelises koostoimes.

 

Dr. Bruce Lipton on rahvusvaheliselt tunnustatud teadlane, kes ühendab teaduse ja vaimu. Ta alustas oma teaduskarjääri rakubioloogina. Dr. Liptoni teadustöö muskulaardüstroofias ja uuringud, mis kasutasid inimese kloonitud tüvirakke, keskendusid molekulaarsetele mehhanismidele, mis kontrollivad raku käitumist. Dr. Liptoni ja tema kolleegi dr.Ed Schultzi väljatöötatud koe siirdamise tehnika on kasutamist leidnud uudse  inimgeneetika tehnikana.

1982. aastal asus Dr. Lipton uurima kvantfüüsika printsiipe ning seda, kuidas neid siduda arusaamadega raku infot edasiandavatest süsteemidest. See sai pöördepunktiks rakumembraani uuringutes.

Dr. Liptoni uudne teaduslik lähenemine muutis ka tema isiklikku elu. Tema süvenenud arusaam rakubioloogiast tõi välja mehhanismid, mille kaudu meel kontrollib keha funktsioone, sisaldades endas surematu vaimu  olemasolu. Rakendades teadmisi omaenda bioloogias,avastas Dr. Lipton, et ta füüsiline heaolu kasvas ja igapäevaelu paranes.

Dr. Lipton on tunnustatud meditsiinilektor, nõutud kõneleja ja töötubade korraldaja.Ta räägib meditsiiniasjatundjaile juhtivast teadusest ja sellest, kuidas see sobib kokku keha-hinge meditsiini ja vaimsete põhimõtetega. Teda julgustab kuulajate tagasiside: sajad inimesed on tema printsiipe rakendades kogenud vaimse ja füüsilise heaolu tõusu.

Dr. Liptonit peetakse uue bioloogia üheks juhtisikuks. Oma tööd on ta kogunud teosesse The Biology of Belief (Uskmused ja bioloogia). Raamat on eesti keelsena ilmunud kirjastuselt Pilgrim (pilgrimbooks.ee)

 

Rob Williams töötas oma karjääri esimesed 14 aastat korporatiivses maailmas. Viimased 14 aastat aga professionaalse psühhoterapeudina. Ärikogemustest lähtuvalt on Rob oma terapeuditöös orienteerunud tulemuslikkusele. Rob Williams on PSYCH-K meetodi looja. Meetodi sisuks on oma mõttemustri tarkvara kasutajasõbralik ümerkirjutamine, et muuta oma elu varasemaid programmeeringuid. Loe täpsemalt tema kodulehelt psych-k.com või eestikeelselt veebilehelt psych-k.ee (informatsioon PSYCH-K baaskursuste kohta).

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga