Söö, palveta, armasta

Eat Pray Love, United States

No video selected.

Üks aastal 2010 enim kõneainet pakkunud linateos, sest väidetavalt vallandas see mitmel pool maailmas abielulahutuste laine. "Söö, palveta, armasta" on romantiline draama, mis põhineb Elizabeth Gilberti samanimelisel bestselleril. Film, mille peaosas mängib vaimustav Julia Roberts ("Kaunis naine"), jutustab tüüpiliste tänapäeva probleemidega naisest Liz'ist – tal on pealtnäha kõik olemas, kuid tema sisemuses valitseb kurbus ja kaos. Pärast piinarikast lahutust asub ta teekonnale, et leida iseennast ja avastada, mis maailmal talle veel pakkuda. Nii maitsebki ta suurepäraseid roogi Itaalias, mõistab palve jõudu Indias ja lõpuks Balil jõuab temani ka armastus. Filmis mängivad veel Javier Bardem ("Vicky Cristina Barcelona"), James Franco ("127 tundi") jt.