Oma elueesmärgi leidmine

Finding Your Life's Purpose, Canada, 2008

Treiler

No video selected.

Sina oledki teadvus, mis valgustab maailma.
Tea ennast kui seda - see on see, mida elu soovib ühes sinuga.

Kui sa oled otsinud oma tõelist elueesmärki siis Eckhart Tollel on sinu jaoks otsekohene nõuanne: lõpeta võitlemine! Iga inimese peamine eesmärk on lihtsalt olla... hetke olemusest täielikult haaratud ning häälestunud reaalsuse olemuse loomuliku vooluga. Selles seminaris kutsub Eckhart sind avastama inimese taasünni topelt kavatsuse: vabastada end "mõttel põhineva reealsuse" vangistusest ja väljendada omal moel suurt visiooni, mis kõikehaaraval teadvusel sinu elu jaoks olemas on.

Juttu tuleb:

  • pinguseta olemuse ilust ja selle avanemisest
  • tohutu väe vallapäästmisest ja vaikuse tarkusest
  • ruumi vastu võtmisest (hekte vormi asemel)
  • oma eesmärgi järk-järguline avastamine läbi ajatu hetkele häälestumisel
  • teise inimolendi sügavama olemuse nägemisest

 

Eckhart Tolle (sündis 1948 Saksamaal) on kaasaja populaarsemaid vaimseid kirjanikke. Tema lihtsad ja mittesektantlikud kirjutised on avaldanud positiivset mõju ning leidnud sooja vastuvõtu üle maailma. Tolle sündis ja elas kuni 13-aastaseks saamiseni Saksamaal. Seejärel elas ta koos isaga Hispaanias, kuni 19-aastasena kolis Inglismaale. 13-aastaselt keeldus ta formaalse haridustee jätkamisest, kuid sellest hoolimata lõpetas Londoni Ülikooli kõrgeimate hinnetega.
Eluaeg teda vaevanud depressioonid tipnesid 29-aastaselt, umbes samal ajal kui ta sai Cambridge'i ülikooli uurimisstipendiumi, müstilise kogemusega. Kuigi ta ei ole olnud ühegi vaimse liikumise järgija, on talle lähedased olnud Bo Yin Ra, Jiddu Krishnamurti ja Ramana Maharshi teosed.
Oma loengutes ja kirjutistes rõhutab ta väge, mis tuleneb käesolevale hetkele tähelepanu pööramisest ning seda, kui väeti on muretseda möödaniku pärast või karta tulevikku. Praegune on kõik, mis meil tegelikult on ning teadlikult siinses kohalolek on parim viis tuleviku potentsiaali realiseerida. Praeguses olek viib ka teadvuse mõistusest kaugemale. Selline teadlikkus võimaldab vabaneda "valukehast," mis on tekkinud teadvuse identifitseerumisel mõistuse, keha ja egoga. Praegu elab Tolle Kanadas, Briti Columbias, Vancouveris.

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga