Moosese kood

THE MOSES CODE, United States, 2008

Treiler

No video selected.

3500 aastat tagasi andis Jumal Moosesele kingituse, mis muutis inimkonna tulevikku. Mõned ajaloo kõige uskumatud imed juhtusid peale lihtsa koodi rakendamist, aktiveerides Looja loova jõu kogu maailmas. See iidne tehnoloogia on peale seda unustatud ning maha salatud. Nüüd on meil taas võimalus sellest teada saada James Twymani uue raamatu põhjal loodud filmi kaudu. Rakendades seda koodi, on inimkonnal võime transformeerida planeet, millel nad elavad ning lisada rikkalikult õnne ja rõõmu oma ellu.

Selles filmis on koos James Twymaniga ühinenud maailma ühed tuntumad vaimsed juhid, jagades praktilisi nõuandeid, kuidas igalühel on võimalik rakendada Moosese koodi oma elus. See on alus, millele tugineb universumi ülim seaduspärasus - külgetõmbejõu seadus. Filmis keskendutakse "hinge ilmutamise" väele, tuues esile sinu enda sisemise spirituaalse olemuse, mis loob meie eluteel imesid. Kui teised raamatud ja filmid on keskendunud külgetõmbejõu seaduse kasutamisele, et "saada" rohkem asju mida me vajame (majad, autod jt asjad) siis Moosese kood juhib tähelepanu sellele, kuidas kasutada sedasama seaduspärasust, et oma hinge tasandilt "anda", mis toob automaatselt õnnistust meie enda ellu.

"Nüüd on ka sinul võimalik aktiveerida see kood!"

Moosese koodi toovad meieni: James Twyman, Debbie Ford, Iyanla Van Zant, Dr. Michael Beckwith, Neale Donald Walsch, John Holland, Cheryl Richardson, Dr. Joe Dispenza, Diana Cooper, James Van Praagh, Robert Ohotto, Harville Hendrix, Gregg Braden, Sonia Choquette, Les Brown, Anakha Coman, Mikki Willis, Rev. Mary Manin Morrissey

 

Raamat "Mooses kood" on eesti keelsena ilmunud kirjastuselt Pilgrim (pilgrimbooks.ee)

Kood on tähtedest, numbritest või sümbolitest koosnev süsteem, mis edastab tavakeelde panduna informatsiooni. Kui Moosese kood suudab tänapäeval avada Jumala nime võimu, kas siis oleks võimalik, et see annaks jõudu saata korda imesid, nagu Mooses tegi seda 3500 aastat tagasi? Esimest korda avab teadlaste, psühholoogide ja filosoofide maailm Moosese koodi ja selle, kuidas rakendada koodi energiat oma elu muutmiseks.

James Twyman - on laulja ja kirjanik, kes on kirjutanud raamatu "Emissary of Love - The Psychic Children Speak" ("Armastuse emissar – laste meediumteateid"), "Messages from Thomas: Raising Psychic Children" ("Thomase sõnumid: meediumlaste esiletõus"), "The Moses Code" ("Moosese kood") ja Kabala kood (The Kabbalah Code). Samuti on Twyman olnud kaasloojaks filmidele "Indigo" ja "Indigo evolutsioon".

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga