Mida k...dit!? - süvitsiminek

WHAT THE BLEEP!? - DOWN THE RABBIT HOLE, United States, 2006

Treiler

No video selected.

"What the Bleep!? - Down the Rabbit Hole" („Mida k---t!? – süvitsiminek”) on järg filmile "What the BLEEP do we know!?" Uues, avardatud versioonis esitatakse viimase aja teaduslikke avastusi, mis täiendavad ja süvendavad algvarianti. Pikendatud intervjuud käsitlevad seoseid kvantfüüsika, neurobioloogia, inimteadvuse ja igapäevareaalsuse vahel. Kaasatud on ka kaks uut teadlast – filos. dr. Dean Radin ning dr. Masaru Emoto, samuti Lynne McTaggart, raamatu „The Field” ("Väli") autor. Uues 20-minutilises animatsioonis tutvustatakse ka lastekoomiksit „Dr. Quantum”.

Filmi algupärast sisu, mis jälgib professionaalse fotograafi Amanda elukäiku on vähendatud, andes rohkem ruumi süvaintervjuudele maailma kuueteistkümne tippfüüsiku, -inseneri, -arsti, -bioloogi, -uurija, -ajakirjaniku ja -müstikuga, kes räägivad teadvusest, parapsühholoogilistest uuringutest, füüsikast, bioloogiast, emotsioonidest ja sõltuvustest.

Selle filmi staarideks on teadlased. Aga ka nemad on inimesed. Filmis neid ei ülistata, kuigi nende poolt edastatav on keskpärase inimese mõistmise tasemest kõrgemal. Filmi maagiline mõju rajaneb faktil, et see tõepoolest paneb meid mõistma, kuidas inimesed on ühendatud omavahel – ja kogu universumiga - ja kuidas me kõik mõjutame tegelikkust.

Arvutianimatsioonid annavad filmile lööva visuaalse efekti, esitledes ülikeerukaid teaduslikke kontseptsioone lihtsal ja arusaadaval moel. Teostatud huumori, täpsuse ja julgusega, on need stseenid siiski vaid osa sellest, mis muudab selle süvitsimineku ainulaadseks kinokunsti ajaloos.

Filmis figureerivad järgmised teadlased-müstikud: David Albert, Joseph Dispenza, Amit Goswami, John Hagelin, Stuart Hameroff, Ramtha (J.Z. Knight), Dr. Miceal Ledwith, Daniel Monti, Andrew B. Newberg, Candace Pert, Jeffrey Satinover, William Tiller, Fred Alan Wolf, Dean Radin, Dr. Masaru Emoto, Candace Perth, Miceal Ledwith, Lynne McTaggart.

KUI SÜGAVALE JÄNESEURGU OLED SINA VALMIS MINEMA?

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga