Maalides tulevikku

United States, 2012

Treiler

No video selected.

Louise L. Hay kirjutistest inspireeritud film „Maalides tulevikku“ aitab märgata seda, kuidas meie endi valitud mõtted loovad meie elu.


Odavate üürikorterite kompleksi teisel korrusel elab Jonathan Page. Kunagise maineka maalikunstniku Page’i elu võttis dramaatilise pöörde pärast seda, kui ta haruldase haiguse läbi täielikult oma nägemise kaotas. Nüüd murendab mees oma kibestumisega nii enda kui naabrite elurõõmu. Page elab oma pisikeses maailmas, lahkub korterist haruharva ja on järeleandmatult tige kogu maailma peale. Ühel päeval märkab all õues aega veetvat 9-aastast Lupe Saldana Jonathani. Pühendununa oma unistuste Quinceanera kleidi jaoks raha kogumisele, pakub Lupe ennast väikese tasu eest Jonathanile abiliseks tema igapäevastel tegemistel ja majapidamistöödel. Läbi selle ettepaneku puhkeb õide esialgu võimatuna tundunud siiras sõprus. Lupe optimistlik süütus sulandab tasapisi müüri, millega Jonathan kiivalt oma purunenud elu kaitseb. Tüdrukukese rõõmus kohalolek purustab Jonathani kaitsekooriku ja paljastab hella südamega mehe, kelle elu on olnud täis tragöödiaid. Lupe juhtimisel avastab Jonathan enda jaoks elus uue ja värske perspektiivi, mille suunanäitajateks on headus, kaastunne ja armastus.


Film aitab inimestel mõista, et kõik on võimalik ja kunagi ei ole hilja, et oma unistuste ja annetega tegelema hakata. Väga tihti takerduvad inimesed oma vanuse, haiguse ja isiklike probleemide taha ja löövad elule justkui käega. See toob kaasa rahulolematuse iseenda ja teistega. Film aitab teadvustada inimese sisemist väge ja seda, kui tähtis roll meie elus on usul, lootusel ja armastusel. Ka kõige hullemast olukorrast on väljapääs ja keerulised olukorrad õpetavad meid kõige rohkem.

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga