Kuidas tunda Jumalat ▶️ ⏹

HOW TO KNOW GOD, United States, 2005

Film põhineb samanimelisel väga populaarsel raamatul, mille autoriks on Deepak Chopra. "Kuidas tunda Jumalat" on põnev ja kaemuslik teekond elu ühe suurima müsteeriumi parema mõistmiseni.

Tegemist on unikaalse sulatusahjuga, kus segunevad ühte religioon, filosoofia, füüsika ja neuroloogia, et määratleda seitset teekonda, kus erinevad indiviidid (sõltuvalt isiksuslikust elustiilist, välimusest ja saavutustest) saavad mõista "Jumala" kontseptsiooni: "Võitle või põgene", "Eesmärgistatud", "Loominguline", "Püha", "Reageeriv", "Vaikne teadlikkus" ja "Intuitiivne". Deepak Chopra asetab need mõisted tähtsuse järjekorda ja veenab vaatajat, et indiviidi spirituaalne areng kulgeb läbi kõigi seitsme tasandi. Film on poeetiline ja kergesti jälgitav koos autori selgitustega.

Ühendades religiooni ja teaduse, saame unikaalse kogemuse... ning mõistame, et usust või uskmatusest hoolimata on Jumal igas inimeses.

Tundes Jumalat, tunned Iseennast.