Kes seda unenägu juhib?

Who's Driving the Dreambus?, 2022

No video selected.

Elu kõige tähendusrikkamat müsteeriumi uuriv dok.film, mis võib üllatada isegi neid, kes aastaid vaimset rada on tallanud.

Enda vastu aus olles tõdeme, et olemise kõige tähtsamad küsimused on pärit nende hulgast- Kes ma olen? Kust ma tulen? Miks ma olen siin? Milleks on vajalikud kannatused? Kas on olemas elu pärast surma? ... ja muidugi ka igapäevane küsimus: Kuidas leida õnne ja meelerahu?

Mis siis, kui see õnneotsimine on tingitud sünnist saati kaasas tiksunud uskumusest, et oleme üksteisest eraldatud isikud?

„Kes seda unenägu juhib?“ koosneb intervjuudest lugupeetud vaimsete õpetajate, filosoofide ja kirjanikega, eesmärgiga selgitada välja, mida tähendab “olla elus“.

See jõuline ja väljakutsuv film võtab ette riskantse reisi inimidentiteedi müsteeriumi südamikku ja paljastab vaimse pürgimuse sõnumi sedavõrd sügavalt ja lihtsalt, et võib tekkida oht otsinguid sootuks lõpetada...