Indigo evolutsioon

INDIGO EVOLUTION, United States, 2004

Treiler

Kes on INDIGO lapsed? Kas nad on tulnud maailma päästma? Või on nad meie enda fantaasia poolt loodud?

Kuidas iganes Sa ka neid ei nimeta, sünnivad need lapsed siia maailma üha sagedamini ning on teadlikud oma rollist, mille nad on enne siia planeedile tulekut valinud. Nende põhimissiooniks on luua eeldused mõistvuse, kaastunde ja rahu tekkimiseks meie arenevasse ühiskonda. Paljud inimesed usuvad, et me elame praegu globaalse ärkamise ajastul ja et Indigo lapsed on tulnud selleks, et näidata meile meie kõrgeimat potentsiaali.

Filmis "Indigo Evolutsioon" kinnitavad mitmed tuntud vaimsete raamatute autorid meile, et see on midagi rohkemat kui lihtsalt fantaasia. Lapsed on reaalsed ning nad muudavad (juba praegu) maailma. Režissöör James Twyman (kes on ühtlasi ka filmi ja raamatu "Moosese kood" autor) viib meid tänapäeva ühe kõige suurema ja olulisema küsimuse - "Kas inimkond on lõpuks arenenud kõrgemale reaalsus tasandile?" - teekonnale.

Film uurib Indigo laste fenomeni, küsitledes lapsevanemaid ja õpetajaid, kes on märganud, et on sündimas/sündinud uus ja eriline laste põlvkond, keda kutsutakse nüüd indigolasteks. Need lapsed tunneme ära mitmete unikaalsete omaduste poolest nagu tugev tahtejõud, suur loovus, intuitiivsus, iseseisvus, püsimatus, kirg aidata maailma.

"Meie oleme lapsed, kes soovivad muuta maailma paremaks" -
Jeffrey Star (12 aastane poiss, kes kutsub ennast Rahusobitajaks)
.

"Jumal andis mulle ande, et õpetada ja jagada teistele seda, mis ta mulle andis". - Akiane (10 aastane tüdruk, tema kunsti tööde ja luuletustega on võimalik tutvuda - artakiane.com).

Filmis räägivad mitmed uue ajastu lapsed koos selliste tuntud inimestega nagu: Neale Donald Walsch, Don Miguel Ruiz, Gary Zukav, Doreen Virtue, Ram Dass, Sally Kirkland jt.

 

James Twyman - on laulja ja kirjanik, kes on kirjutanud raamatu "Emissary of Love - The Psychic Children Speak" (Armastuse emissar – laste meediumteateid), "Messages from Thomas: Raising Psychic Children" (Thomase sõnumid: laps-meediumite esiletõus) ja "The Moses Code" (Moosese kood). Eesti keeles on Thomase sõnumeid võimalik lugeda ajakirjast „Vertikaal”. Raamatu "Moosese kood" on väljaandnud kirjastus Pilgrim. Samuti on J.Twyman olnud kaasloojaks mängufilmile "Indigo" ja "Moses kood".

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga