Hõimukool - head sõnumid ▶️ ⏹

KIN'S SCHOOL - BRIGHT TIDINGS, Russian Federation, 2004

Akadeemik Mihhail Petrovitš Šetinini juhendamisel on Venemaale rajatud tuleviku kool.

Lõuna Venemaa väikeses linnas asub tähelepanuväärne õppeasutus, kus on õpilasi enam kui neljakümnest erinevast rahvusest. Eetilise ja intellektuaalse koolituse uus lähenemine võimaldab õpilastel hõlmata kogu kooliprogramm vaid mõne aastaga ning saavutada üks või enam akadeemiline kraad juba 15-17 aastaselt. Etnilise traditsiooni säilitamine ja kaasajastamine erinevate rahvuste folkloori, laulude ja tantsude abil luuakse lastele soodne pinnas üksteise mõistmiseks, suhtlemiseks - hoolimata nende endi kirjust päritolust, kultuurilisest keskkonnast ja usust.

Kõige kesksemale kohale on seatud ülim austus oma kodumaa (Emakese Maa) vastu ning üksteise abistamise ja toetamise läbi ühinevad erinevate rahvuste lapsed ja täiskasvanud, et luua helge tulevik üheskoos.

Hõimukool asub Tekose külas, Krasnodari krais, Venemaal.