Tervenema

Võtke ette teaduslik ja vaimne teekond, et avastada, et meie mõtetel, uskumustel ja emotsioonidel on tohutu mõju meie tervisele ja paranemisvõimele. Viimased teadusuuringud näitavad, et me ei ole muutumatute geenide ohvrid ega ka hirmutavasse prognoosi. Fakt on see, et meil on oma tervise ja elu üle suurem kontroll, kui meid on õpetatud uskuma. See film annab teile uue arusaama inimkeha imelisest olemusest ja erakordsest tervendajast meis kõigis.

HEAL ei puuduta mitte ainult juhtivate teadlaste ja vaimsete õpetajate säravat meelt, vaid jälgib kolme inimest nende suure panusega tervenemisretkedel. Tervenemine võib olla äärmiselt keeruline ja sügavalt isiklik, kuid see võib juhtuda ka spontaanselt hetkega. Nende inspireerivate ja emotsionaalsete lugude kaudu saame teada, mis töötab, mis mitte ja miks.
Esinevad: dr Deepak Chopra, Anita Moorjani, Marianne Williamson, Dr. Michael Beckwith, dr. Bruce Lipton, dr. Joe Dispenza, Anthony William 'Medical Medium', Dr. Bernie Siegel, Gregg Braden, Dr. Joan Borysenko, dr. David Hamilton, dr. Kelly BroganRob WerginDr. Kelly Turner, Peter Chrone, dr Darren Weissman, dr Jeffrey Thompson.