Elu saladuste paljastamine

UNLOCKING THE MYSTERY OF LIFE, United States, 2003

Treiler

No video selected.

Kas elu maakeral on üksnes selliste juhitamatute protsesside tulemus nagu aeg, juhus ja looduslik valik? Või kallutab elusorganismide päritolu ja mitmekesisus tegema meid järeldusi intelligentse kavandatuse kasuks? Video "Elu saladuste paljastamine" (Unlocking the Mystery of Life) uurib seda igipõlist küsimust ja esitab mõjuvaid tõendeid idee toetuseks, mis võib muuta radikaalselt kogu teaduslikku mõtteviisi. Kõne all on intelligentse kavandatuse teooria.

Kui vaadata elu uskumatut mitmekesisust ja keerukust, tekib paratamatult küsimus, millest see kõik alguse sai. Kas see tulenes võimalusest, vajadusest, looduslikust valikust või on selle taga hoopis midagi muud? Kas sellel on mingi põhjus, eesmärk, disain, mõni intellektuaalne põhjendus?

150 aastat tagasi muutis Darwin teaduse olemust oma loodusliku valiku teooriaga. Tänasel päeval on tema teooria juba tugevalt kahtluse alla seatud. Intelligentne disain on kaasa toonud nii avastusi kui ka intensiivset arutelu elu tekke teemadel. Paljude teadlaste jaoks on see paradigma, mis taaskord võib ümber kujundada teaduse alused.

Filmis saame osa mitmekesistest intervjuudest selliste teadlastega nagu Paul Nelson, Stephen Meyer, Dean Kenyon, Michael Behe, William Dembski, Jonathan Wells, Jed Macosko ja Scott Minnich.

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga