Elava vee saladus. Vesi2

????? ????? ????. ???? 2, Russian Federation, 2007

Treiler

No video selected.

"Elava vee saladus. Vesi2" on kauaoodatud järg 2006 aasta parimaks dokumentaalfilmiks nimetatud filmile "Vesi. Vee suurim saladus". Seekord sügavalt läbiuuritud faktid, millest produtsendi (Saida Medvedjeva) väitel ei olnud esimeses filmis mõtet juttu teha. Näiteks sellest, miks ei peaks jooma teed koos inimesega, kes teid ei armasta; mis on halastavad ravimid ja kuidas võib kogu rahva tervisele mõjuda "raevuvesi". See on ere ja dünaamiline film meie poolt eluks nimetatavast annist, mis on usaldatud ainsale ainele maailmas, mis on võimeline seda hoidma- veele.

Sugugi mitte juhuslikult ei saanud filmi "Vesi2" Ukrainas ilmumise initsiaatoriks juhtiv loodusliku vee müügi firma. Vesi ju mäletab oma looduslikku päritolu ja talle on antud erilised omadused. Ta mitte ainult ei laadu kõikide emotsioonidega, mida ta oma teel kohtab. Ta on meie energeetika allikaks ja võib isegi ravida. Seda enam, et vedelik moodustab kogu inimorganismist kaks kolmandikku, ajust 77% ja lihatest koguni 80%.

Oma teaduslikest uurimustest vee olemuse kohta räägivad filmis ülemaailselt tuntud teadlased Jaapanist, Ameerika Ühendriikidest, Suurbritanniast, Austriast, Iisraelist, Venemaalt ja Kasahstanist. Pilte vee emotsioonidest esitleb Jaapani teadlane Masaru Emoto. Moodustuvate kristallide vorm kõigub täiusliku korrapära ja kaose vahel ning sõltub sellest, mida täpselt kuulati: komplimenti või solvangut, Vivaldi muusikat või rasket rocki.

Vee struktuuri uusimate uuringute maailmas avanevad lausa kolossaalsed perspektiivid: tänu vee mälule on meil võimalik ravitseda nii ennast kui ka kogu planeeti, suudame juhtida ilma ja ennustada äärmuslikke loodusnähtuseid.

Filmis ootab meid veel hulganisti üllatusi oma vana tuttava saladuste tundmaõppimisel. Vanaks tuttavaks, kellest me, nagu selgub, õieti midagi ei teadnud, on selles filmis vesi.

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga