Edu seitse vaimset seadust

THE SEVEN SPIRITUAL LAWS OF SUCCESS, United States, 2006

Treiler

Film "Edu seitse vaimset seadust" põhineb Deepak Chopra samanimelisel väga populaarsel raamatul, mis on trükivalgust näinud ka Eestimaal (kirjastuselt Nebadon). Chopra on tuntud vaimsete raamatute autor (ja ka loengute pidaja), kes aitab vaatajail leida vastust, kuidas saavutada isiklikku edu. Filmi nimeks võiks olla pigem “Elu seitse vaimset seadust”, kuna need on needsamad printsiibid, mida kasutab loodus kõige loomisel materiaalses olemises – kõige, mida võime näha, kuulda, nuusutada, maitsta või puudutada. Chopra jagab need õpetused seitsmeks seaduspärasusteks, ühendades nii Idamaade (nagu "karma" - isiklik saatus ja "dharma" - olemise rõõm) kui ka Lääne tarkuse (nagu "puhta potensiaalsuse seadus" - kõik on meile kättesaadav ja "pinguseta pingutuse seadus" - spontaansus). Rakendades neid kosmilise häälestatuse seaduspärasusi oma kõikides elu valdkondades, võib vaataja arendada rahuldust pakkuvaid suhteid ning märgata positiivseid muutusi ka rahavoogude liikumises.

Edu elus võiks defineerida kui õnne jätkuvat avardumist ja inimvääriliste eesmärkide edenevat saavutamist. Edu on võime, mis täidab su soove pingutusetu kergusega. Ja ometi on edu saavutamist ja rikkuse loomistki alati peetud rakset tööd nõudvaks protsessiks, ning tihti peetakse seda teiste arvel toimuvaks. Meil on vaja vaimsemalt läheneda edule ja küllusele – kõikide heade asjade külluslikule voolamisele sinu juurde. Vaimsete seaduste teadmise ja praktikasse rakendamisega harmoniseerimine ennast loodusega ja loome muretult, rõõmsalt ja armastades.

Lisaks Chopra voolavale jutustusele jagavad filmis oma isiklikke kogemusi ka lauljatar Olivia Newton-John ja tuntud režissöör-näitleja Bill Duke (X-Men). Nad räägivad meile, milliste väljakutsetega nad varem kokku puutusid ja mis aitas neil leida tee, et kogeda elu täies võimsuses.

Praktiline teejuht sinu unistuste täitmiseks.

Hakates kogema oma elu jumalikkuse imepärase väljendumisena – ja seda mitte aeg-ajalt, vaid pidevalt – tunneme ära edu tõelise tähenduse.

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga