Abrahami õpetused - rakendades külgetõmbejõu seadust

THE TEACHINGS OF ABRAHAM - THE LAW OF ATTRACTION IN ACTION, United States, 2007

Treiler

No video selected.

Video-seminaris "Rakendades külgetõmbejõu seadust“ jagab Abraham (grupp mitte füüsilisi õpetajaid) oma õpetuste põhitõdesid. Selle video vahendusel saame teada, kuidas kõik – nii soovitud kui ka soovimatud asjad – toob sinu juurde universumi kõige võimsam seadus: külgetõmbejõu seadus (kõik sarnased tõmbuvad). Kuigi mõned ajaloo suurimad õpetajad on külgetõmbejõu seadust põgusalt kajastanud, pole seda kunagi varem kirjeldatud nii selgete ja praktiliste terminitega, kui seda teevad Esther ja Jerry Hicks oma populaarsetes raamatutes ja video-seminarides.

60 minuti jooksul annab Abraham ülevaate meie enda tõelisest olemuses ning sellest, miks me oleme siin ja kuidas tulla toime universumi ülima seaduspärasusega, milleks on kõlgetõmbejõu seadus. Lisaks tuleb juttu raamatu kirjutamisest, mis õpetab inimestele õnnelikuks olemist... Abraham räägib innustavalt kõigest sellest, mis on meile oluline. Ükski teema pole keelatud.

"Teil on võimalik häälestada end lainele, mis erineb hetkeolukorrast, ning seetõttu te oletegi ise loojad."

"Te olete allika energia ning olete tulnud sellesse füüsilisse kehasse ja olete muutunud veelgi enamaks. Allikas, mis olete teie, on avardunud tänu teie vastutulelikkusele tulla ja kogeda elu selles kehas ning nüüd on käes aeg korjata selle elu vilju, kui te seda tahate, ning mõista KES TE TEGELIKULT OLETE."

 

Esther ja Jerry Hicks on jaganud Abrahami õpetusi juba aastast 1988 ning avaldanud hulgaliselt populaarseid raamatuid, viinud läbi seminare ning kõige lisaks veel mitmeid heli- ja videokassette, CD-d, DVD-d. Abrahami õpetused tulevad kanalduse (channeling) kaudu (Esther Hicks on vahendajaks). Estheri ja Jerry jaoks on elu peamine eesmärk tunda elust rõõmu ning koos mittefüüsilisest maailmast Õpetajate Õpetaja Abrahamiga jagavad nad sügavaid äratundmisi elust.

Raamat "Külgetõmbeseadus" on saadaval eesti keelsena kirjastuselt Pilgrim. Täpsem info Pilgrimi enda kodulehel: pilgrimbooks.ee

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga