1 Hiigelhüpe. "Aga mina?" (2 video)

1GIANT LEAP. "WHAT ABOUT ME?", United Kingdom, 2007

Treiler

„1 Hiigelhüpe“ on loodud haruldase muusika-, TV- ja filmiprojektina, pakkudes uskumatult mitmekesist kaasalööjate kollektsiooni Noam Chomskist Will Youngini, Maxi Jazzist Tim Robbinsini, Billy Connollyst Michael Stipe`ni. “ Aga mina?“ on Duncan Bridgemani ja Jamie Catto nelja-aastase töö kulminatsiooniks. Kogudes elutarkusi ja muusikapärleid, külastasid nad 50 kohta üle maailma. Seejärel meisterdasid nad kogutu armastusega TV-ja filmimosaiigiks „Aga mina?“ See on inspireeriv ja ärevusttekitav vaade meie kollektiivsele hullusele: kuidas me oleme kaasa kistud oma egost ja kannatame puudust suhetes, oleme sõltuvuses staatusest, rahuldamatute ihadega, lapsepõlvehaavades ja võimetud peatama mõtlemist, kuid kuidas me ikkagi toimetame, et olla inspireeritud ja loomingulised..

Samal ajal kui Duncan ja Jamie otsisid elutarkust Noam Chomskilt, Eckhart Tollelt, Stephen Fry`lt ja maailma mõtlejate, kirjanike ja kõnelejate koorekihilt, kohtusid nad ka paljude inimestega, kes lihtsalt elasid oma elu- kraavikaevajate, taksojuhtide, ajukirurgide ja tänavalastega... Need ette-planeerimata jutuajamised paljastavad selle, kuidas me kõik oleme ühendatud- mitte ainult oma loovuse ja uskumuste, vaid kõige rohkem just oma hullumeelsuse kaudu!

Saanuna alguse sülearvuti-stuudio taustalugudest, hakkas muusika kasvama erinevate kihtide sujuva lisamisega rahvusvahelistelt tähtedelt nagu Alanis Morrissette, KD Lang ja Michael Franti koos Beduiini Muusikutega, Hiina räpparid, Gabooni Pügmeed, Tuva kurgulauljad, Egiptuse rahvamuusikud, Jaapani taiko-trummitajad, lisaks veel tänapäeva maailmamuusika lavapärlid, sealhulgas Baaba Maal, Lila Downs, Rokia Traore, Oumou Sangare ja Zap Mama.

Videot filmi „1 Hiigelhüpe“ valmistamisest võis näha üle maailma National Geographic-u kanalil. Muusikud, lugude jutustajad, filmitegijad, näitlejad ja mõtlejad paljudest erinevatest kultuuridest üle maailma panustasid loomingulise mitmekesisuse pühitsemisse oma sõnu, rütme ja kujutlusi. “Aga mina?“ on Bridgemani ja Catto teine projekt, mis järgneb nende duubel-Grammyga pärjatud filmile ja albumile ning pakub unikaalset ja inspireerivat rännakut läbi maailmamuusika.

Kirjuta kommentaar

You are commenting as guest.

Kontakt

© 2016-2022
Kalev Veskimäe Vaikuse Kool

MK Harmonia OÜ
EE031010220196798229
Tel. +372 5333 0099

Liitu Vaikuse Kooli sõnumite listiga