e-Vaikuse Kool

Pühapäev, 24 Oktoober 2021 11:00 - 13:00

Internetis

e-Vaikuse Kool

e-Vaikuse Kool on kord kuus (september-mai), kaks intensiivset tundi, tööd iseendaga. „Töö“ iseendaga tähendab enda õpitud abituse lahti laskmist, oma võlts intelligentsuse läbi nägemist, lapsepõlve mustrite ära tundmist. Ja kõik see mille me suudame teadlikult enda sees ära tunda, saada aru isiksuse tõest, maskide ja rollide tõest. Siis hakkab elu muutuma ja me hakkame tegelikkust nägema, seda mis on kogu aeg olnud aga meie illusoorsuse uni ei ole lasknud seda näha.

Ärkamine ei ole valus, aga kui vaadata ärkamist läbi meid juhtiva ego maailma, siis kuuleme enda sees: ma ei suuda, ei oska ja et see on raske ja vaevaline ning mis mõtet sellel on.

Kohtumised toimuvad interneti teel, aadressil vaikusekool.ee/otse. Lisaks on kord kuus ühismeditatsioonid, samuti internetis. Salvestusi on võimalik järele vaadata ja salvestuste keskkonnast leiad lisaks materjale mediteerimiseks, seansse ja protsesse tööks iseendaga.

Ühe kuu kaupa tasudes on maksumuseks 18€. Kogu 2021/2022 (9 kuud) maksumus on 144€.

Vajadusel võimalik tervise toetamine kas bioresonantsi või kaugseansside teel. Individuaalseteks kokkusaamisteks on koht Türil ja Pärnus.

VK-s kindlat „õppekava“ ei ole. Elu ja energiad meie ümber muutuvad uuel ajastul (kollektiivne tervenemine) nii kiiresti, et vanad „kinnistunud“ tunniplaanid on ajalugu.

e-Vaikuse Kooliga liitumiseks vormista e-poest sulle sobiva perioodiga tellimus. Enne tellimuse vormistamis logi ennast sisse. Kui sul vaikusekool.ee keskkonnas kasutajat veel ei ole, siis tee see menüüst „kasutajale“. Seejärel tasu e-meilile tulnud arve ning peale arve tasumist saad kasutaja aktiveerimist kinnitava e-kirja.

Soovitame osaleda võimalusel „otse“ e-Vaikuse Koolis. Saad esitada küsimusi ja kogeda toetavat grupi energiat.

Kõike head,
Marika ja Kalev