Vaikuse Kool Türil

Pühapäev, 17 Oktoober 2021 11:00 - 15:00

Türi joogakeskus, Paide 6, Türi

Vaikuse Kool

Mida rohkem valmis tõdesid, seda vähem tõeni jõudmist.

Vaikuse kool on Kalev Veskimäe poolt juhitav enesetunnetuslik protsess jõudmaks eneseteadvustamiseni. Olemuslikul tasandil mõistmiseni kes ma olen. Mitte igapäevase, automaatselt elava isiksuse täiendamine uute oskuste ja tehnikatega, vaid oma elust arusaamise avardamine, et liikuda tõe poole.

Loovus, inspiratsioon ja intuitsioon on sisemise vaikuse lapsed.

Sisemine vaikus annab võimaluse saada kontakti tõetasandiga. Alustuseks on need tõetasandid seotud sinu isiksusega, selle sama illusoorse, ego mina maailmaga. Selleks, et jõuda tõeni, mis on alati tõde ja mis ei sõltu sinu meeleolust ega poliitikute tahtest, on vaja kõigepealt teadvustada isiksuse illusoorsust, tema uskumusi, mõttemustreid, veendumusi.

Oluline ei ole niivõrd elu kui elamise julgus.

Sa võid elada kogu oma elu "punnitades" ja kui veab ning sul on õnne siis läheb kõik "hästi". Kuid selle teekonna lõpus tuleb sul ikkagi alistuda... vaikusele. Meile on antud võimalus elada kas läbi ego (arusaam et mina olen maailma naba) või olla kosmilise, jumaliku, teadliku, olemusliku tunnetuse tasandil, mõistes enda olemust ja seda kogeda.