Sündmused

Reedesed filmiõhtud on tasuta ja avatud kõigile soovijatele. Algus kell 20:00

Ühismeditatsioon

Pühapäev, 25 Aprill 2021 16:00 - 16:45

Ühismeditatsioonid on tasuta ja avatud kõigile soovijatele.

Liitumiseks mine aadressile: https://vaikusekool.ee/otse Sisenemiseks sisesta enda nimi ja e-posti aadress. Lehekülg avaneb 15 minutit enne seminari algust.

Teisipäev, 27 Aprill 2021 18:30 - 20:00

Kundalini jooga on dünaamiline jooga vorm, mis sisaldab füüsilisi harjutusi koos erinevate hingamistehnikate ja kehalukkudega, keha- ja käteasendeid, mantraid ja meditatsioone.
Kundalini jooga on teadus ja tehnoloogia, mis võimaldab asuda teadlikkuse „teele" ja ligipääsu loovale energiale. Kogeda, nautida ja aktsepteerida käesolevat hetke nii nagu see on. See on jõukohane kõigile sõltumata vanusest ja füüsilisest ettevalmistusest.

Neljapäev, 29 Aprill 2021 18:30 - 20:00

Reedeõhtune inspiratsioon

Reede, 30 Aprill 2021 20:00 - 22:00

Reedesed filmiõhtud on tasuta ja avatud kõigile soovijatele. Algus kell 20:00

Teadliku lapsevanema seminar

Pühapäev, 2 Mai 2021 12:00 - 15:00

Saame kokku, et ühiselt arutleda kuidas olla toetavam oma lastele. Saada teadlikumaks lapse arengu protsessidest. Räägime teemadel millest vaikitakse ja miks vaikitakse. Toome hulgaliselt lihtsaid ja julgustavaid näiteid elust.

Teisipäev, 4 Mai 2021 18:30 - 20:00

Neljapäev, 6 Mai 2021 18:30 - 20:00

Vaikuse Kool Tartus

Laupäev, 8 Mai 2021 11:00 - 14:00

Vaikuse kool on Kalev Veskimäe poolt juhitav enesetunnetuslik protsess jõudmaks eneseteadvustamiseni. Olemuslikul tasandil mõistmiseni kes ma olen. Mitte igapäevase, automaatselt elava isiksuse täiendamine uute oskuste ja tehnikatega, vaid oma elust arusaamise avardamine, et liikuda tõe poole.

Teisipäev, 11 Mai 2021 18:30 - 20:00

Neljapäev, 13 Mai 2021 18:30 - 20:00

Vaikuse Kool Türil

Pühapäev, 16 Mai 2021 11:00 - 15:00

Teisipäev, 18 Mai 2021 18:30 - 20:00

Neljapäev, 20 Mai 2021 18:30 - 20:00

Ühismeditatsioon

Pühapäev, 23 Mai 2021 16:00 - 16:45

Ühismeditatsioonid on tasuta ja avatud kõigile soovijatele.

Teisipäev, 25 Mai 2021 18:30 - 20:00

Neljapäev, 27 Mai 2021 18:30 - 20:00