Sündmused

Sündmuste loend

Teisipäev, 19 Oktoober 2021 18:30 - 20:00

Kundalini jooga on dünaamiline jooga vorm, mis sisaldab füüsilisi harjutusi koos erinevate hingamistehnikate ja kehalukkudega, keha- ja käteasendeid, mantraid ja meditatsioone.
Kundalini jooga on teadus ja tehnoloogia, mis võimaldab asuda teadlikkuse „teele" ja ligipääsu loovale energiale. Kogeda, nautida ja aktsepteerida käesolevat hetke nii nagu see on. See on jõukohane kõigile sõltumata vanusest ja füüsilisest ettevalmistusest.

Neljapäev, 21 Oktoober 2021 18:30 - 20:00

Reede, 22 Oktoober 2021 20:00 - 22:00

e-Vaikuse Kool

Pühapäev, 24 Oktoober 2021 11:00 - 13:00

e-Vaikuse Kool on kord kuus (september-mai), kaks intensiivset tundi, tööd iseendaga. „Töö“ iseendaga tähendab enda õpitud abituse lahti laskmist, oma võlts intelligentsuse läbi nägemist, lapsepõlve mustrite ära tundmist. Ja kõik see mille me suudame teadlikult enda sees ära tunda, saada aru isiksuse tõest, maskide ja rollide tõest. Siis hakkab elu muutuma ja me hakkame tegelikkust nägema, seda mis on kogu aeg olnud aga meie illusoorsuse uni ei ole lasknud seda näha.

Teisipäev, 26 Oktoober 2021 18:30 - 20:00

Neljapäev, 28 Oktoober 2021 18:30 - 20:00

Reede, 29 Oktoober 2021 20:00 - 22:00

Teisipäev, 2 November 2021 18:30 - 20:00

Neljapäev, 4 November 2021 18:30 - 20:00

Reede, 5 November 2021 20:00 - 22:00

Vaikuse Kooli ühismeditatsioon

Pühapäev, 7 November 2021 16:00 - 17:00

Ühismeditatsioonid on tasuta ja avatud kõigile soovijatele.

Liitumiseks mine aadressile: https://vaikusekool.ee/otse Sisenemiseks sisesta enda nimi.

Teisipäev, 9 November 2021 18:30 - 20:00

Neljapäev, 11 November 2021 18:30 - 20:00

Reede, 12 November 2021 20:00 - 22:00

Teisipäev, 16 November 2021 18:30 - 20:00

Neljapäev, 18 November 2021 18:30 - 20:00

Reede, 19 November 2021 20:00 - 22:00

Vaikuse Kool Türil

Pühapäev, 21 November 2021 11:00 - 15:00

Vaikuse kool on Kalev Veskimäe poolt juhitav enesetunnetuslik protsess jõudmaks eneseteadvustamiseni. Olemuslikul tasandil mõistmiseni kes ma olen. Mitte igapäevase, automaatselt elava isiksuse täiendamine uute oskuste ja tehnikatega, vaid oma elust arusaamise avardamine, et liikuda tõe poole.

Teisipäev, 23 November 2021 18:30 - 20:00

Neljapäev, 25 November 2021 18:30 - 20:00