e-Vaikuse Kool

e-Vaikuse Kool on kord kuus (september-mai), kaks intensiivset tundi, tööd iseendaga. „Töö“ iseendaga tähendab enda õpitud abituse lahti laskmist, oma võlts intelligentsuse läbi nägemist, lapsepõlve mustrite ära tundmist. Ja kõik see mille me suudame teadlikult enda sees ära tunda, saada aru isiksuse tõest, maskide ja rollide tõest. Siis hakkab elu muutuma ja me hakkame tegelikkust nägema, seda mis on kogu aeg olnud aga meie illusoorsuse uni ei ole lasknud seda näha.

Ärkamine ei ole valus, aga kui vaadata ärkamist läbi meid juhtiva ego maailma, siis kuuleme enda sees: ma ei suuda, ei oska ja et see on raske ja vaevaline ning mis mõtet sellel on.

1 aasta

Videomaterjalid

Vaikuse Kooli videomaterjalid

Videomaterjalid on õppe- ja enesearengu eesmärgil ning eestikeelsete subtiitritega. MTÜ Lektoorium ja Kalev Veskimäe Vaikuse Kool ei tegele filmide müümise ja laenutamisega. Osta saab filme tootjate kodulehtede kaudu.

Materjalide vaatamiseks vali sulle sobiv summa, interneti keskkonna haldamiskulude ja videomaterjalide uuendamise toetuseks. Tasuda saad kas pangaülekandega või Paypal maksega. Kui sul juba on Vaikuse Kooli kodulehel kasutajakonto, siis logi sisse enne tellimuse vormistamist.

6 kuuks

Jooga tundide salvestused

Kalev Veskimäe jooga tundide salvestused.

Kundalini jooga on dünaamiline jooga vorm, mis sisaldab füüsilisi harjutusi koos erinevate hingamistehnikate ja kehalukkudega, keha- ja käteasendeid, mantraid ja meditatsioone.Kundalini jooga on teadus ja tehnoloogia, mis võimaldab asuda teadlikkuse „teele“ ja ligipääsu loovale energiale. Kogeda, nautida ja aktsepteerida käesolevat hetke nii nagu see on. See on jõukohane kõigile sõltumata vanusest ja füüsilisest ettevalmistusest.

1 kuu