Teadlik suhtlemine ja avalik esinemine

Lektor Colin P. Sisson

(Koolitus on inglise keeles, tõlkega Eesti keelde)

KOOLITUSEL saad juhised ja omandad oskused, kuidas

- vabaneda avaliku esinemise hirmust

- esineda ettevalmistuseta olukordades

- pidada kõnet mõjukalt ja veenvalt

- olla suhtlemisel veenev ja inspireeriv

- suhelda vabalt, julgelt ja enesekindlalt

- olla teadlik peremees oma kehale, meelele ja tunnetele ka pingelises olukorras

- hoida mõtteselgust erinevates olukordades

- kasutada suhtlemisel oma väärtuslikku sisemist potensiaali

Colin P. Sisson on sündinud ja kasvanud Uus-Meremaal. Ta on rahvusvaheliselt tunnustatud kirjanik ja lektor, kes juba üle kahekümne aasta on viinud läbi koolitusi ja seminare, mis aitavad inimestel teadlikumaks saada oma unikaalsetest võimetest ning saavutada elus täit potensiaali. Colin on omandanud akadeemilise hariduse äriõiguses, majanduses ja psühholoogias.

Colini õpetused on lihtsad, praktilised, emotsionaalselt kaasakiskuvad ning väga võimsad eriti just muutuste tõttu, mida nad esile kutsuvad inimeses ja teda ümbritsevas maailmas. Tema peamine suunitlus on leida vastused iseenda sees, mitte keegi ei saa meie eest seda teha. On oluline leida õpetaja just enda seest ning Colini koolitustel on tema sõbra rollis, kes aitab sellel teekonnal.

Vietnami sõja veteranina on ta elav näide sellest, et ükski mineviku trauma või keeruline asjaolu ei saa takistada inimesel olemast avatud ja edukas.

"Inspireeritud kaaslastega on võimalik jõuda kõige imepärasemate tulemusteni ükskõik millisel alal. Teadlik suhtlemine on inimese üks elutähtsamaid oskusi.

See pole kaasasündinud anne - seda saab õppida." Colin P. Sisson

Kahepäevase koolituse maksumus on 120 eurot. Hind sisaldab kahepäevast koolitust, koolituse materjale, lõunasööke ja vajadusel ööbimist Türi Joogakeskuses.

Grupi kokkusaamise korral toimub koolitus Türi Joogakeskuses (Paide tn.6) 24.-25.augustil (reede ja laupäev) Reedel alustame kell 10 ja laupäeval lõpetame kell 16:00.

Info ja registreerimine Kalev Veskimäe 5333 0099