Kohtumine sisemise lapsega

Kohtume Türi joogakeskuses (Paide tn.6) laupäeval 11:00 - 18:00 ja pühapäeval 10:00 - 17:00.

Nädalavahetuse maksumus on 115 €, sisaldades mõlema päeva lõunat "Ajatu" kohvikus.

Kaugemalt tulijatel võimalus ööbida joogakeskuse saalis. Magamisasjad tuleb endal kaasa võtta, pesemise võimalus, maksumus 5€.

Palun kõigil osalejatel anda teada, kas sulle sobib lihaga toit ja kas sul on mingit toiduallergiat.

Kui laps sünnib, on ta puhas Olemus. Tal pole isiksust, ta on armuseisundis. Kui vaatate väikest last, võite tajuda tohutult värsket elujõudu, jumalikku ilu.

Inimlaps on aga habras ja abitu ning sünnist saati võib ta kogeda palju traumeerivaid sündmusi. Ma ei räägi ainult lastest, kes on pärit vägivaldsetest peredest; paljud olukorrad, mis tunduvad täiskasvanule 'normaalsed', on lapse jaoks äärmiselt valusad.

Näiteks: kui ema toast lahkub, tunneb väga väike beebi sageli hirmu; ta kogeb omamoodi surma. Ta on emaga üks, vajab teda ja tal pole veel arusaamist, et ema tuleb tagasi. Imiku jaoks on ema sel hetkel igaveseks läinud; see on suur mahajätmine

Kontakt:
Marika ja Kalev

Pikem tutvusvideo.

Soovitatav meditatsioon, mida enne nädalavahetust teha.