Vaikuse Kool naistele 2

"Naine, et olla tõeline naine, saab olla üha naiselikum, puudutades oma pehmuse ja haavatavuse kõrgusi." OSHONaiselt naisele
Naiselt naisele

Sel korral teeme protsessi, mis aitab luua sügavama kontakti meie loomupärase tundliku olemusega.
Mida kogeme siis, kui saame ühenduse oma tundlikkusega ning usaldusega enda ja elu suhtes, teiste naiste suhtes?
Ühenduse naudinguga olla elus oma kehas? Oskusega voolata ja liuelda hetke energias...
Kogeme naiste ühtekuuluvus- ja kogukonnatunnet, mis tekib, kui naised liiguvad konkurentsist kaugemale, usalduse poole.

Kas oled valmis saama selleks mahlakaks naiseks, kelleks oled sündinud? Oled valmis oma sensuaalset olemust ilma hirmu ja häbita omaks võtma? Olema võimas naine, kes tunneb end oma kehas maandatu, kodus olevana? Rahus iseenda ja teistega?

Ootan Sind Türi Joogakeskuses Paide tn.6 katusekorrusel.
Tasakaalupanus vastavalt Sinu võimalustele.

Marika 5227149